Overwatch'ta Altın Silahları Hak Edecek Kadar İyi misin?

Overwatch'ta Altın Silahları Hak Edecek Kadar İyi misin?

Overwatch'ın merakla beklenen dereceli moduna dair detaylar haziran sonuna geldikçe ortaya çıkıyor. Ay bitmeden oyuna eklenecek dereceli modun ödül sistemi şimdiden Overwatch'ın yönetmeni Jeff Kaplan tarafından duyuruldu; altın silahlarınızı kuşanacak kadar iyi bir oyuncu musunuz?

Dereceli modun en dikkat çekici ödülleri altın renkli silahlar olacak. Her sezonda sadece en iyi oyunculara verilecek altın silahlar oyundaki gücünüze hiçbir şekilde etki etmeyen, oyunun diğer kişiselleştirme özellikleri gibi sadece kozmetik amaçlı olacak. Bir çeşit silah kostümü diyebiliriz; ama sadece en iyi oyuncuların sahip olacağı türden!

Overwatch'ın 21 kişilik hero kadrosunun hepsinin altın silahı bulunuyor. Mcgree'nin Peacekeeper'ından D.Va'nın robotunun Fusion Cannons silahlarına kadar hepsi altına bürünerek rakiplerinize oyunda ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlıyor. Kaplan'ın söylediği üzere altın silahları taşıma onuruna sahip bir oyuncu görürseniz, gerçekten iyi oynuyor demektir.

Dereceli modun ayrıca her sezon güncellenecek özel oyuncu portreleri ve başka ödülleri de olacak. Şimdilik gündemde olan altın silahların hepsini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çinliler Overwatch’u Kopyalayıp Mobil Platforma Uyarladılar

Blizzard, Overwatch'ın Porno Skandalını Engellemeye Çalışıyor

YORUMLAR