Overwatch'un Yeni Haritası Junkertown Çıktı!

Overwatch'un Yeni Haritası Junkertown Çıktı!

Blizzard'ın en sevilen oyunlarından Overwatch'un yeni haritası Junkertown, dün akşam itibarıyla yapılan küçük bir güncellemenin ardından herkes için oynanabilir hale getirildi.

Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen oyun fuarı Gamescom sırasında sahneye çıkan Blizzard, oyunlarına dair yeni haberleri ve detayları duyururken, Overwatch için yeni bir harita yaptıklarının müjdesini de vermişti. Açıklamayla birlikte haritaya dair ilk görseller de oyuncularla paylaşılırken, Gamescom'un üzerinden çok geçmeden PC platformu üzerinde bazı oyuncular bu haritayı denemeye de başlamışlardı.

Nükleer savaş sonrası harabeye dönen Avustralya'da bulunan Junkertown isimli bu harita, oyunda yer alan Junkrat ve Roadhog isimli karakterlerin evleri olması sebebiyle hikayede de önemli bir yer tutarken, haritaya dair detaylar Blizzard tarafından yayınlanan küçük bir çizgi romanda ayrıntılı olarak anlatılmıştı.

Çölde hayatta kalmaya çalışan insanların yer aldığı Junkertown kasabası, onlarca farklı tehlikeyi içerisinde barındırırken, çok farklı karakterlere ev sahipliği yapmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Overwatch'un evrenine oldukça uygun olan ve kendine has tasarımıyla beğenilen haritaya dair Blizzard tarafından paylaşılan videolar da Junkertown'a dair yeterli bilgiyi bizlere vermişti. 

Doomfist Overwatch'a Eklendi

Overwatch'un Yeni Ceza Sistemi Devreye Girdi

YORUMLAR