Overwatch’un Yeni Karakteri Sombra’dan İlk Fotoğraf Geldi!

Overwatch’un Yeni Karakteri Sombra’dan İlk Fotoğraf Geldi!

Imgur, Gyazo, DeviantArt ve diğer birçok internet sitesinde Overwatch’un yeni karakteri Sombra’ya ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf dolanıyor. Fotoğrafın, bir grup oyuncu tarafından Blizzard’ın sitesinden alındığı belirtiliyor. Fotoğraf bir ekrandan çekildiği için çok da kaliteli değil. 

Overwatch’un yeni karakteri Sombra’ya ait olan ilk fotoğraf paylaşıldı. Imgur, Gyazo, DeviantArt ve benzer sitelerde yer alan fotoğraf, Rus Overwatch oyuncuları tarafından Blizzard’ın sitesinde gizlenmiş olarak bulundu.

Overwatch’un beklenen karakterlerinden birisi olan Sombra, Blizzard geliştirici ekibinden olan Jeff Kaplan’ın da açıklamalarında yer almıştı. Kaplan, sene sonuna kadar yeni bir karakterin oyuna dahil olacağını ve bir başka karakter üzerinde daha çalıştıklarını söylemişti.

Bugüne kadar Sombra’yı görme şansımız olmamıştı ancak bu karakterin geçmişi hakkında birçok şey biliniyor. Dünyanın en iyi hacker’larından birisi olan Sombra, bir süre Meksikalı Los Muertos çetesi ile iş yaptıktan sonra istemediği kadar dikkat çekmiş ve bir süre kayıplara karışmıştır. Daha sonraki senelerde Reaper’ı ve Widowmaker’ı işe alan kuruluş olan Talon, Sombra’yı da kadrosuna dahil etmiştir. Böylece karakterimiz, Overwatch kadrosuna da katılmıştır.

Overwatch’a Yeni Haritalar ve Kahramanlar Geliyor

Çinliler Overwatch’u Kopyalayıp Mobil Platforma Uyarladılar

YORUMLAR