Oyun Klasiklerini Sevenlere Müjde, Sensible Soccer'ın Yeni Versiyonu Geliştiriliyor!

Oyun Klasiklerini Sevenlere Müjde, Sensible Soccer'ın Yeni Versiyonu Geliştiriliyor!

Eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu yaşadıysanız sizin için unutulmaz yere sahip olan birkaç oyun vardır. Bu oyunlardan biri de Sensible Soccer adlı inanılmaz keyifli futbol oyunuydu. İlk olarak 1990 yılında Amiga bilgisayarlar için çıkış yapan Sensible Soccer, 1992 yılında da DOS işletim sistemini kullanan bilgisayarlar için çıkış yapmıştı. Sensible Soccer bizi o döneme kadar kullanılmamış yeni bir futbol oyunu yapısıyla tanıştırmış, ilk kuşbakışı oynanan futbol oyunu olmuştu. Sensible Software tarafından geliştirilen bu oyunda, başında John Hare'in olduğu bir ekibin imzası bulunuyordu.

İlk oyunun çıkışının üzerinden geçen 25 yılın ardından John Hare klasik Sensible Soccer'ın yenilenmiş versiyonunun geliştirildiğini ve bu işi gerçekleştirebilmek için oyun severlerin bağışlarını beklediklerini KickStarter üzerinden duyurdu. John Hare'in geliştirmekte olduğu yeni Sensible Soccer oyununun adı Sociable Soccer olacak. Sociable Soccer, oldukça hızlı arcade tadında bir oynanışa sahip olacak ve PES, FIFA gibi gerçekçi olmaya çabalayan futbol simülasyonlarından sıkıldıysanız size keyifli bir futbol oyunu tecrübesi yaşatacak.

Sociable Soccer'ın geliştirilebilmesi için 300.000 £ tutarında bir bağışın toplanması gerekiyor. Sociable Soccer ile ilgili detaylara ve oynanış görüntülerine bu video üzerinden göz atabilirsiniz:

YORUMLAR