Oyuncular! HyperX Pulsefire FPS Türkiye'de, Hayırlı Olsun

Oyuncular! HyperX Pulsefire FPS Türkiye'de, Hayırlı Olsun

HyperX Pulsefire FPS oyuncu faresi Türkiye'ye geldi. Oyun severleri heyecanlandıran HyperXTM Pulsefire FPS oyuncu faresi, 15 Haziran'dan itibaren satışa sunulacak.

Farenin PixArt 3110 işlemcisiyle, oyunlarda attığınızı vurabileceğinize kesin gözüyle bakabilirsiniz. Son derece hızlı bir tepkime süresine sahip olan HyperXTM Pulsefire FPS oyuncu faresi, Omron anahtarları teknolojisine de sahip ve oyunculara 20 milyon tıklama ömrü sunuyor.

HyperXTM Pulsefire FPS Teknik Özellikleri

Kingston Technology Company Inc.’in sahibi olduğu HyperXTM fare, 2017 RedDOT Tasarım Ödüllerine de layık görülmüştü. HyperXTM Pulsefire FPS, HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk fare olma özelliğine de sahip. Fare, son derece ergonomik olan tasarımıyla dikkat çekiyor. Pulsefire FPS üzerinde, 400-3200 DPI arasında tek bir tuşla geçişi sağlayan 4 ön ayarlı DPI kontrol tuşuda yer alıyor. Esneyebilen örgülü kablo ile gelecek olan Pulsefire FPS, bu özelliğiyle kablola karmaşasının da önüne geçiyor.

HyperXTM Pulsefire FPS Fiyatı

HyperX Pulsefire FPS faresi (HX-MC001A/AM), haziran ortasından itibaren KDV dahil 239 TL'lik (tavsiye edilen tüketici fiyatı) etiketle raflara yerleşecek.

HyperX Cloud Stinger, Oyuncular İçin En Uygun Fiyatlı Kulaklık

HyperX FURY DDR4 Bellekler Yenilendi

YORUMLAR