Oyuncular İçin Sosyal Ağ Duxter Yayında

Oyuncular İçin Sosyal Ağ Duxter Yayında

Çalışanlar için sosyal ağ, gençler için sosyal ağ, kadınlar için sosyal ağ ve pek çok farklı alanda mevcut olan ve oldukça rağbet gören diğer sosyal ağlara bir tanesi daha eklendi: Duxter.

Duxter her ne kadar şimdilik tüm özellikleri aktif hale getirilmemiş olsa da gelecek vaat eden bir sosyal ağ olarak ortaya çıkmış durumda ve oyuncular tarafından sevileceği düşünülüyor. Duxter’ı özel yapan şey ise sadece arkadaşlar edinip sohbet etmekten ziyade gerçek bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak.

Oyunlardan elde ettiğiniz videoları Duxter’a yükleyebilir, geçemediğiniz bölümlerde multiplayer desteği varsa arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, oyun ticareti gerçekleştirebilir ve her oyuna özel sayfalarda sizlerle aynı düşüncelere sahip kişilerle fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Şimdilik Duxter’ın tüm özellikleri çalışmıyor ancak içerisinde bulunan ufak oyunlarla sosyal ağ içerisinde de seviye atlayabilir, böylece Duxter rütbeleri kazanabilirsiniz.

Flash ve HTML 5 oyun oynama imkanlarını da web tarayıcınız üzerinden sunan Duxter’ı bir denemenizi tavsiye ediyorum. (Maalesef henüz pek Türk kullanıcı yer almasa da).

YORUMLAR