Panasonic Otomatik Özçekim Modu Olan Kamera Lumix’i Üretti

Panasonic Otomatik Özçekim Modu Olan Kamera Lumix’i Üretti

Akıllı telefonlarla özçekim yapmak ve bunları hemen paylaşmak son derece moda olmuşken, Panasonic GF7 Lumix ile bu akımın gerisinde kalmamayı tercih etti. 

Kompakt kameralarla fotoğraf çekmek hem ucuz hem de çok moda. Ancak hem hesaplı hem de profesyonel bir kamera sahibi olmayı da kim istemez? Profesyonel fotoğraf makineleri geçen yılın modası özçekim akımına ayak uydurmaya çalışıyor. Bunu yaparken talebin artması için de fiyatlarını makul rakamlara çekmeye çalışıyorlar.

Panasonic Lumix GF7 bu akımı yakalamaya gayret eden fotoğraf makinelerinden biri. 16 MP’lik model 3 inçlik ayarlanabilir bir dokunmatik ekranla geliyor. Özçekim dostu kameranın ayarlanabilir ekranı 180 derece dönerek kendinizi özçekim yaparken izleyebilmenizi de kolaylaştırıyor.

Wi-Fi ve NFC özelliklerini de bünyesinde taşıyan Panasonic Lumix GF7, düşük çözünürlükte saniyede 40 resim çekmenize zin veriyor. Yüksek çözünürlük için ise böyle bir olanak tanımamış. Diğer Panasonic kameralarda olduğu gibi Lumia GF7 video çekmenize de olanak tanıyor. 1080p formatta 24pps video çekmenin mümkün olduğu cihaz hem fotoğraf hem de video meraklılarını tatmin edecek şekilde tasarlanmış. 

Fiyatı 600 dolar olan kamera, kesinlikle profesyonel tatmin sağlıyor ve sosyal ağlarla anında iletişim kurabilmesiyle hem performans hem de fiyat uyumunu dengeleyebiliyor. 

Panasonic Bataryaları Geri Çağırdı

Fansız Çalışan İlk Tablet: Panasonic Toughpad FZ-M1

Panasonic Toughpad FZ-E1 ve FZ-X1, -20 Dereceye Dayanabiliyor

YORUMLAR