Pandora ile iMessage Üzerinden Kolayca Şarkı ve Sticker Paylaşabilirsiniz

Pandora ile iMessage Üzerinden Kolayca Şarkı ve Sticker Paylaşabilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde yenilenmeye giden ve yepyeni bir yüzle kullanıcılarının karşısına çıkan Pandora, iPhone kullanıcılarının çok hoşuna gidebilecek bir özelliği uygulamasına ekledi. Yeni özellikler birlikte dinlediğiniz şarkıları kolayca iMessage üzerinden gönderebileceksiniz.

Pandora, dilediğiniz şarkıcının, şarkının veya müzik türünün ismini arama motoruna girmenizle birlikte sonuçlar size liste halinde ulaştırılıyor. Size özel oynatma listeleri ile seçeneklerinin her birini sırasıyla dinleyebiliyor ve bunlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. 2015 yılında Rdio isimli bir başka uygulamayı daha satın alarak, kütüphesini genişleten uygulama, 1960'lı yıllara dair örnekleri bile önünüze getirebilecek duruma gelmişti.

İki uygulamanın birleşmesiyle birlikte Pandora'ya yeni özellikler de eklendi. Bu özelliklerin başında ise iMessage entegrasyonu geliyor. Uygulamanın son halini indirdikten sonra, o an keşfettiğiniz bir müziği kolayca arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz. Daha oluşturduğunuz listeleri ya da o an popüler olan şarkıları kolayca başkasına iletebiliyorsunuz. Ayrıca iMessage'e Pandora sayesinde eklenecek yeni çıkartmaları da iMessage üzerinden göndermeniz ve daha renkli bir sohbet başlatmanız mümkün olabiliyor. Uygulamayı denemek için, hemen aşağıdaki indirme linkini takip edebilirsiniz.

Bilgisayarda Üretilen İlk Müzik Ortaya Çıktı

Tarihte Bugün: İlk Müzik CD'si Çıktı

Apple'dan Müzik Piyasasında Yeni Hamle: TIDAL

YORUMLAR