Pantheon War: Pandora’nın Kutusu Artık Tüm Oyunculara Açık!

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu Artık Tüm Oyunculara Açık!

Oasis Games’in yayıncılığını üstlendiği Pantheon War: Pandora’nın Kutusu 3 Ağustos’ta kapalı betayla oyunculara kapılarını açmıştı. Kapalı betasını deneyen RPG türünü seven oyuncuları unvanlar ve elmaslarla ödüllendiren oyun, şimdi ise kapılarını tüm oyuncularına açtı. Kapalı beta süresince oyuncuların hayli beğenisini kazanan Pantheon War, açık beta ile birlikte tüm oyuncuları uçsuz bucaksız mitolojik dünyasına davet ediyor.

Bir RPG oyunu olan Pantheon War internet tarayıcısı kullanarak oynanabiliyor. Oyun Asya, Antik Yunan ve Eski Mısır Krallıklarının yer aldığı senaryoları içeriyor. Oyuncuları heyecanlı mücadeleler ve mistik görevlerin yer aldığı maceralarda birbirleriyle mücadele ediyorlar. Oynaması tamamen ücretsiz online bir RPG oyunu olan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu, oyun sunucularının Türkiye’de olması da online oyun severlere lagsız ve kesintisiz bir oyun keyfi sunuyor. Konusunu Asya, Antik Yunan ve Antik Mısır tanrılarından alan oyun otomatik atak sistemi, sunucular arası büyük savaşlar, farklı PVP etkinlikleri ile ön plana çıkıyor.

Şimdiden binlerce oyuncunun beğenerek oynadığı Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’na katılıp yeni sunucuda sıralama mücadelesinde yarışmak için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

RPG’ye Yeni Soluk Pantheon War Sizleri Kapalı Betaya Çağırıyor

YORUMLAR