Papers, Please Film Oluyor!

Papers, Please Film Oluyor!

Oyuncular tarafından bir hayli beğenilen ve büyük başarı yakalayan simülasyon oyunu Papers Please yakın zaman içinde bir kısa film olarak vizyona girecek.

Bağımsız bir yapım olmasına rağmen Papers, Please orijinal hikayesi ve oynanışıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. 801'li yıllarda geçen bir hikayeye sahip olan Papers, Please'de bir vize memurunun yerine geçiyorduk. Yıllar boyunca savaşmış olan 2 ülke arasında sınırlar yeni açıldıktan sonra geçişleri denetlemek önem kazanıyordu, biz de bu görevi üstleniyorduk. Karşımıza gelen vize evraklarını denetleyip, sahte belgeleri ayıklıyor, şüpheli insanları durduruyorduk. Ayrıca rüşvet teklifleri ve diğer ahlaksız tekliflerle de karşılaşabiliyorduk.

Papers, Please'in ilginç hikayesi onun bir film olmasını kolaylaştıracak bir unsurdu. Anlaşılan o ki; yapımcılar da bu durumun farkına varmış. Papers, Please'in geliştiricisi Lucas Pope, Twitter'dan verdiği müjde ile Papers, Please'in kısa filminin Nikita ve Liliya Ordynskiy tarafından çekildiğini resmi olarak duyurdu, ayrıca film setinden sahneleri de paylaştı:

Filmin ne zaman gösterime gireceği ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamakta.

Kült Film Terminatör 2, GTA 5 Modu Olarak Huzurlarınızda

YORUMLAR