Parallels Desktop ile Mac Sisteminizde Windows Deneyimi Yaşayın

Parallels Desktop ile Mac Sisteminizde Windows Deneyimi Yaşayın

Parallels Desktop, Mac için özel olarak geliştirilen bu özel versiyonu ile Mac kullanıcılarına Windows işletim sistemini Mac sistemleri üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanma şansı veriyor. İlk 14 gün kullanmak tamamen ücretsiz fakat 14. günden sonra kullanmaya devam etmek isterseniz belli bir miktar ücret ödemeniz bekleniyor. Elbette ki bu miktar azımsanacak ölçülerde değil.

Parallels Desktop sayesinde Windows 10 teknik önizleme sürümünü Mac bilgisayarlarınızda pratik bir şekilde çalıştırma şansına sahip oluyorsunuz. İşin en güzel tarafı da işletim sistemleri arasında geçiş yaparken bilgisayarınızı tekrar başlatmak zorunda olmayışınız. Programın gelişmiş sihirbazları kullanıcıların beklentilerini en kısa sürede karşılamak üzere geliştirilmiş.

Programa dair altını çizebileceğimiz en ilginç detay ise sadece Mac işletim sitemi üzerinde değil aynı zamanda Chrome OS, Android, Linux gibi işletim sistemleri üzerinde de çalışabiliyor olması. Elbette bu işletim sistemlerine ait programları da Parallels Desktop ile çalıştırabiliyoruz. Programa dair bir diğer hoş özellik de öğrencilerin programı yarı fiyatına indirebiliyor olması. Elbette bu bir takım prosedürleri beraberinde getiriyor.

79.99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan Parallels Desktop, tek bir bilgisayar üzerinde Windows ve Mac işletim sistemlerini çalıştırmak isteyen kullanıcıların tercih etmesi gereken yegane programlardan bir tanesi.

Apple Sızıntılardan Bıktı

YORUMLAR