Paris Hilton Xiaomi'yi Çok Sevdi

Paris Hilton Xiaomi

Dünyanın en önemli moda etkinliklerinden New York Moda Haftası, geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Birçok moda tasarımcısının ürünlerini gösterdiği, onlarca tanınmış kişinin ziyaretlerde bulunduğu etkinlik alanının yıldızıysa Xiaomi ve Paris Hilton oldu.

Etkinliğe sponsor olan Xiaomi, New York Moda Haftası’nın katılımcılarına Xiaomi Mi Power Bank dağıtmıştı. Hoş tasarımı ve yüksek pil hacmiyle beğenilen ürünler arasında yer alan Mi Power Bank, etkinliğin ardından Paris Hilton’un elinden düşmez oldu. Dün resmi Instagram adresi üzerinden yeni bir gönderi paylaşan Hilton, elinde tuttuğu Xiaomi Mi Power Bank’i göstererek, “hayat kurtaran bir ürün” tabirini kullandı.

Ünlü şirketlerin, Paris Hilton gibi takipçisi çok ve etkileme gücü fazla olan kişilerle binlerce dolarlık reklam yaptığı daha önce çokça ortaya çıkmış, son olarak Kim Kardashian’ın bir Instagram gönderisi için 250.000 dolar istediği iddia edilmişti. Paris Hilton ile birlikte Bryan Boy, Alla Kostromichova, Krystal Bick ve Misshattan gibi ünlü isimlerin de ansızın Xiaomi ürünleri paylaşmaya başladıkları düşünülürse; bunun bir reklam anlaşması olması muhtemel görünürken, Xiaomi tarafından böylesine bir reklam anlaşması yapıldığına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Paris Hilton Xiaomi Mi Power Bank

YORUMLAR