Passo Uygulaması İle Maç Biletleri Artık Cebinizde!

Passo Uygulaması İle Maç Biletleri Artık Cebinizde!

Bu ayın başlarında uygulama marketlerinde Passo isimli bir uygulama görünce, Tamindir üzerinde incelemesini yapmıştık. Passolig kart başvurusu yapmayı ve maç bileti satın almayı kolaylaştıran bu uygulama, Aktif Bank'ın çabalarıyla hayata geçirilince sizlerle paylaşmak istedik.

Hali hazırda iOS ve Android uygulamaları aktif olarak kullanılabilen Passo uygulaması, sporseverler için birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Ana hedefi Passolig kart işlemlerini tek bir çatı altında toplamak olan hizmet, ilk versiyonları olmasına rağmen tüm maç bileti işlemlerini yapmaya olanak tanıyor. Tek bir çatı altında işlem yapmayı olanaklı kılmak için de birbirinden kullanışlı özellikler bir araya getirilmiş.

Passo uygulaması basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Passolig'in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'in güncel sezonlarına dair tüm maçları görebiliyorsunuz. Bu maçları görmekle kalmıyor, satışta olan maçlara bilet alabiliyor, kombine ve bilet bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Eğer bir Passolig'e sahip değilseniz de istenilen bir zamanda Passolig Kart başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca, kullandığınız akıllı telefonda biletleri satışa çıkan maçlar hakkında bildirim alabilme imkanına da sahipsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

YORUMLAR