Path Talk İş Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Path Talk İş Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Android ve iOS cihazlar için ücretsiz mesajlaşma uygulaması Path Talk çok farklı bir kulvara giriyor. Sosyal mesajlaşma uygulamalarının günlük hayatımıza kolaylık sağladığı bir gerçek, peki bu iş hayatınıza da dahil olsaydı nasıl sonuçlarla karşılaşırdık? Path Talk bu anlamda oldukça verimli ulaşılabilirlik ve fırsat sunuyor.

Yurt dışında çoktan belirli popülerite kazanmış uygulama Apple Store, Barney's, Chipotle gibi ünlü mağazalarda denenmiş ve kullanıcılar tarafından da benimsenmiş durumda. Örneğin iş hayatınızda görüşmekte olduğunuz bir firma var ve sizin acil bir kaynak sorgulamanız gerekli. Path Talk bu tarz durumlarda sesli görüşme yerine mesajlaşma fikrini öne atıyor ve yurt dışından gelen dönütlere göre de bu oldukça verimli işliyor. Firmalar ellerinde kalan ürünleri, stok sorgusu vb. durumları muhattap oldukları diğer firmalarda Path Talk üzerinden paylaşıyorlar. Bu sayede sesli görüşmeye gerek kalmadan ufak iş görüşmeleri tamamlanmış oluyor.

Uygulamanın içinde yer alan konum mesajlaşma sistemi TalkTo da uzun zamandır Path Talk içerisinde işlenen bir proje ve gelişmeye devam ediyor. TalkTo şu anda Path Talk içerisinde bölgeler kısmında bulunuyor ve etraftaki işletmelerin, firma ve binaların bilgilerini sizler için sorguluyor. Firmalar bu özelik için özel temsilci oluşturup Path Talk'tan mesajınız üzerine anında cevap vermesi için adam barındırabiliyorlar. Bu özellikte uygulamanın popülerleşmesi için önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor.

Path Talk'ı denemek isterseniz sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz:

Windows 10 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Windows 10 Tüm Platformlar için Tek Bir İşletim Sistemi Olacak

YORUMLAR