Patlayan Yeni Galaxy Note 7'ler İçin Resmi Açıklama

Patlayan Yeni Galaxy Note 7'ler İçin Resmi Açıklama

Samsung, değiştirilen Galaxy Note 7’nin patlamasıyla ilgili haberlerin yaygınlaşmasıyla birlikte konu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve olayın detaylı bir şekilde araştırılacağını bildirdi.

Galaxy S7 Edge ile 2016’ya mükemmel bir şekilde başlayan Samsung, Galaxy Note 7 ile bu başarısının devamını getiremedi. Galaxy Note 7’yi satışa sunduktan çok kısa bir süre sonra bataryası sorundan ötürü cihazlarını geri çağıran Güney Koreli şirket, akıllı telefonlarını getiren müşterilerine yeni Galaxy Note 7 verdi. Ancak Galaxy Note 7’leri değiştirmek de Samsung’un sorununa çözüm olmadı.

Bundan sadece birkaç gün önce, değiştirilen bir Galaxy Note 7’nin uçakta patladığı haberi gündeme geldi. Bu haberin paylaşılmasından sonra tüm gözler Güney Koreli şirkete çevrildi. Konu ile ilgili bir süre açıklama yapmayan Samsung, sessizliğini bozdu ve resmi sitesi üzerinden kısa bir açıklama paylaştı.

Cihazı inceleyene kadar bu olaya değiştirilen Galaxy Note 7’nin karıştığını bilemeyiz. Cihazı almak ve incelemek adına yetkililerle konuşuyoruz. Bunu başardığımız takdirde konu ile ilgili daha fazla bilgi paylaşacağız.”

Samsung, ilk patlayan Galaxy Note 7 cihazını 1 hafta içerisinde incelemişti. En kısa sürede bu Galaxy Note 7’yi de inceleyecekleri tahmin ediliyor.

Galaxy Note 7'ler Tekrar Toplanacak İddiası

Galaxy Note 7 Yeniden Raflara Yerleşti ve Satışa Sunuldu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu Çıktı!

YORUMLAR