Pazartesiyi Bekleyemeyen Tim Cook Apple Watch'u Anlattı

Pazartesiyi Bekleyemeyen Tim Cook Apple Watch'u Anlattı

Pazartesi günü resmen piyasaya çıkacak olan Apple Watch hakkında söylentiler devam ederken, Tim Cook ürün hakkında merak edilenleri açıkladı. Tim Cook Apple Watch hakkında oldukça net şeyler söyledi. 

Tim Cook 'Aplle Watch hayatımıza ne katacak?' sorusuna cevap verirken neredeyse özelliklerin hepsini sıraladı.

Tim Cook soruya şöyle cevap verdi, 'Sizin hayatınıza ne katmak istediğinizle ilgili hedefleriniz varsa Apple Watch doğru bir ürün. Ben ben Apple Watch’umu iPhone kameramda, Apple TV kontrolünde kullanıyorum. Özellikle telsiz konuşma özelliğine bayılıyorum. Ama siz sportmen birisiyseniz tüm spor aktivetelerinizin detaylarını burada değerlendirebilirsiniz, finansla ilgiliyseniz ekonomi takibini Forex bağlantılarıyla takip edebilirsiniz, Buletooth kulaklığıyla müziğinizi dinler işinize bakarsınız. Kafanıza takılan bir şeyler varsa SIRI’ye bağlanıp merakınızı giderirsiniz. Tamamen size kalmış.'

Aslında Tim Cook bu röportajından önce yaklaşık bir senedir Apple Watch'un ne olduğuna dair cümleler sarf ediyordu. Özellikle son söyledikleri Eylül ayında yapılması beklenen ancak ertelenen lansmandan önce söyledikleriyle karşılaştırılınca beklentiler de bir şey değişmemiş oldu. 

Tim Cook'tan Apple Kullanıcılarına Mektup Var

Apple CEO'su Tim Cook 2014 Yılında Kaç Para Kazandı?

Tim Cook'a Göre Android Kullanıcıları Hızla Apple'a Geçiyor

YORUMLAR