Pckoloji'nin Yeni Sayısı Tamindir'in de Katkılarıyla Yayınlandı

Pckoloji'nin Yeni Sayısı Tamindir'in de Katkılarıyla Yayınlandı

Pckoloji dergisi ile Tamindir arasında zaman zaman varolan iş birliklerinden bir tanesi de derginin Aralık 2015 sayısında gerçekleşti ve böylece uzun süredir kullanıcıların teknoloji dünyasına dair gelişmeleri hem internet üzerinden e-dergi olarak takip etmelerine imkan tanıyan hem de fiziksel olarak da temin edilebilen Pckoloji'de, 2015 yılının en çok indirilen PC oyun ve programları ile mobil uygulamaları ve oyunları da kendilerine yer buldular.

Pckoloji'nin bu sayısında pek çok önemli teknolojik gelişme, haberler vasıtasıyla ele alınıyor ve tabii ki yılın son ayında olmamız nedeniyle 2015'in en çok dikkat çeken teknoloji ürünleri de kapak konusu olarak geniş bir değerlendirmeye alınmışlar. 38 ile 41. sayfalar arasındaki Tamindir tarafından hazırlanmış içeriklere göz atabileceğiniz gibi, derginin ilerleyen sayfalarında da ürün incelemeleri, mobil oyunların değerlendirmeleri ve normal oyunların incelemelerine de ulaşabiliyorsunuz.

Pckoloji dergisinin online e-dergi sürümüne ulaşmak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken buraya tıklayarak dergiyi direkt olarak web tarayıcıları üzerinden okumak. Ancak e-dergilere soğuk yaklaşanlar ise Vatan Bilgisayar şubelerine giderek dergiyi ücretsiz olarak temin edebiliyorlar.

Tam 48 sayfalık oldukça geniş bir içerik skalasına sahip olan Pckoloji dergisi, uzun zamandır yayın hayatına devam ediyor ve böylece kullanıcıların aylık olarak kaçırdıkları tüm teknoloji gelişmelerini de tek seferde okumalarını sağlıyor. Bilhassa çok fazla vakti olmayanlar dergiyi takip ederek olabildiğince özet bir şekilde bütün aya dair bilgileri edinebilirler.

Önümüzdeki sayılarda da dergi ile işbirliklerimizin devam etmesi dileğiyle!

YORUMLAR