Perfect Music Yeni Jenerasyon Müzik Oynatıcılarına Dair Fikirler Veriyor

Perfect Music Yeni Jenerasyon Müzik Oynatıcılarına Dair Fikirler Veriyor

Windows Phone kullanıcılarını sevindirecek bir haber müzik oynatıcıları kategorisinden geliyor. Perfect Music isimli uygulama ile Windows Phone uygulama kütüphanesini genişleten Perfect Thumb yazılım ekibi, şaşırtıcı bir şekilde UI/UX tasarımına yer veriyor. Modası geçmiş MP3 çalarların çok özlenen organik buton tasarımlarına yaklaşan akıllı tasarımıyla birlikte doğal bir kullanım hissiyatı yaratan uygulama ile Windows Phone cihazlarında akıcı bir performans da yakalamak mümkün.

Her gün müzik dinliyorsanız ve eski ruhsuz tasarımlı oynatıcınızdan sıkılıyorsanız Perfect Music cihazınıza hayat katabilir. Nitekim, tasarımın sahip olduğu ruh, yapmak istediğiniz eyleme de şevk katacaktır. Gesture desteğiyle de gelen uygulama tek bir eliniz boştayken ekrana bakmak zorunda kalmadan müzik değiştirme, durdurma veya ses açıp kapatma gibi komutları vermenizi sağlıyor. Özellikle spor yapanlar bu özelliğe bayılacaklar. 9 farklı temaya sahip olan Perfect Music ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Renkli ve akıllı bir müzik oynatıcı arıyorsanız, mobil cihazınız Perfect Music uygulamasına bayılacaktır. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamaya aşağıdaki bağlantı butonundan ulaşabilirsiniz.

6tag Güncellendi, Yeniden Yükleme Özelliğini Getirdi

YORUMLAR