Periscope Güncellendi, Artık Türkçe

Periscope Güncellendi, Artık Türkçe

Cep telefonu aracılığıyla canlı yayın uygulaması Periscope, yeni güncellemesi ile önemli bir özelliğe sahip oldu. Bu güncellemeyle beraber Periscope artık Türkçe.

Periscope ilk olarak Nisan ayında Twitter ile hayatımıza girdi. Kullanıcılarına canlı yayın yapma imkânı sağlayan Periscope, ilk olarak iOS platformunda kullanılmaya başlandı ve kısa bir süre içinde de Android’e de geldi. Periscope’u kullanmak için bir  Twitter hesabı gerekiyor. Twitter ile Periscope'a giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayıp canlı yayınlar yapabiliyoruz.

Çok kısa bir süre önce yayınladığımız Canlı Yayın Uygulaması Periscope Sonunda Android'e de Geldi haberimizden bu yana geliştirilmeye devam eden Periscope, son güncellemesinde Türkçe olarak hizmet vermeye de başladı. Yeni güncellemeyle beraber Periscope, Türkçe dahil 29 dilde yayın kabiliyetine kavuştu. Yayın yaptıktan sonra yükleme yapmak artık "replay" için bir zorunluluk olmaktan çıkartılmış. Artık replayleri anasayfadan doğrudan silebiliyoruz. Bunun yanı sıra izlediğiniz bir canlı yayını veya replay’i Twitter’dan bir link vererek takipçilerinizle hemen paylaşabiliyorsunuz. 

Periscope'un Canlı Yayın Özelliğine İhtiyaç Duyabileceğimiz 10 An

Periscope TV Kanallarını Çileden Çıkardı

Periscope Güncellendi ve Yayın Kontrolleri Gelişti

YORUMLAR