Periscope iOS Uygulaması Güncellendi!

Periscope iOS Uygulaması Güncellendi!

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olmayı başarna Periscope, iOS versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladı. İlk olarak iOS platformuna ve ardından Android'e gelen Periscope, kullanıcıların mobil cihaz kameraları ile canlı yayın yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Hem iPhone ve iPad sahibi, hem de Periscope kullanıcısı iseniz, yeni gelen güncellemeyi hemen indirip yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Periscope güncellemesinin en çok öne çıkan özelliği takip ettiğiniz kişilerin yayın açtıklarında aldığınız bildirimlerin sessize alınabilme özelliği. Böylece dilediğiniz kadar kişiyi takip edip, canlı yayına girdiklerinde rahatsız olmayabilirsiniz. Ayrıca canlı yayına başladıklarını hala görebiliyor olacaksınız fakat sesli bir şekilde uyarılmak istemiyorsanız artık sesi kapama şansınız var.

1.1.3 versiyonu ile birlikte dil terhicinizi de bölgenize göre yaparak hangi yayınların görünmesini istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile gelen bir diğer yenilik ise izleyici istatistiklerini kontro ledebiliyor olmanız. iOS 8 ve üzeri bir cihaz üzerinde Periscope kullanıyorsanız, farklı bir iOS 8 cihaza canlı yayın sırasında geçiş yapabilmeniz de mümkün. Fakat bu durum için her iki cihazında iOS 8 ve üzeri olması ve aynı zamanda Bluetooth ile birbirlerine bağlı olması gerekiyor.

Günden güne gelişmeye devam eden ve çok daha kullanışlı bir uygulama haline gelen Periscope'u henüz denemediyseniz aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak hemen indirmenizi tavsiye ederim. Uygulamanın Android versiyonunu da indirebilirsiniz.

Apple'ın Yeni Telefonu iPhone 6C Çok Küçük Olacak

YORUMLAR