Periscope Yayınınızı Kaydedenleri Artık Görebilirsiniz

Periscope Yayınınızı Kaydedenleri Artık Görebilirsiniz

Twitter’ın ilk olarak iOS platformunda çıkardığı canlı yayın uygulaması Periscope, mobil ve web tarafında güncelleme almaya devam ediyor. Dünya genelinde popüler uygulamaya yapılan son yenilik iOS kullanıcılarını ilgilendiriyor.

Twitter’ın canlı yayın uygulaması Periscope’un Türkiye’de de hatrı sayılır kullanıcısı bulunuyor. Özellikle üç büyük şehirde kulanım oranı oldukça fazla. Amerika’dan sonra en çok kullanan ikinci ülke olduğumuz da sosyal medya analiz şirketi Sysomos tarafından paylaşılmıştı. Kısa zamanda bu denli popüler olan uygulamanın güncellenmemesi düşünülmez. Neredeyse her ay yeni bir özellik kazanan Periscope mobilde ve masaüstünde güncellemelerle daha kullanışlı hale getiriliyor. Yatay konumda canlı yayın yapmayı destekleyen uygulama ile artık canlı yayın esnasında ekran görüntüsü almaya çalışan katılımcılar fark edilebiliyor. Katılımcı ekran görüntüsü almaya kalkıştığında kalplerin uçuştuğu alanda ekran görüntüsü simgesi beliriyor. Bunun haricinde gizli canlı yayın özelliği de güncellenmiş. Kullanıcılar artık davet edecekleri kişileri seçerken ortak kişilerin listesini görebiliyor ve dilerlerse o kişileri de canlı yayınlarına davet edebiliyor.

10 milyon kullanıcı barajını aşan Periscope’un yeni özelliklerini denemek için aşağıdaki bağlantılardan indirip güncellemelisiniz:

Periscope İki Yeni Özellik İçin Güncellendi!

YORUMLAR