Periscope Yayınlarının Tekrarları Artık Web'den İzlenebilecek

Periscope Yayınlarının Tekrarları Artık Web'den İzlenebilecek

Twitter'ın mobil cihazlar üzerinden canlı yayın yapılmasını sağlayan uygulaması Periscope her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve yeni özellikleriyle piyasada tek olmaya yoğunlaşan uygulama, pek çok kullanıcıyı mutlu edecek bir yeniliği daha hayata geçirdi. Bundan böyle Periscope yayınlarının tekrarlarını web üzerinden izleyebileceğiz.

İlk olarak iOS platformunda görünen ve kısa süre önce Android için de çıkış yapan Periscope, sosyal medya devi Twitter tarafından piyasaya sürüldü. Yeni medya dinamiklerini yerinden oynatan bu uygulama sayesinde insanlar, kendi canlı yayınlarını yaparak seslerini duyurma imkanı buldu. Çok değil 1 hafta içinde milyonlarca kullanıcıya erişen bu muhteşem fikir, yayın tekrarlarını izleme imkanı sunmasıyla rakibi Meerkat'in bir adım daha önüne geçti.

Periscope'un iOS ve Android sürümleri yayın yapan kullanıcıların yüklemesi halinde 24 saat içinde mobil cihazlarda tekrar izlenebiliyordu. Bu özellik Web üzerinden izlemek isteyenlere kapalıydı. Bugün yapılan duyurunun ardından artık bu engel de kalkmış oldu.

Kullanıcı sayısı olarak rakibinin gerisinde kalan Meerkat bakalım ne gibi hamleler yapacak.

Periscope'u indirmek için:

Periscope'un Canlı Yayın Özelliğine İhtiyaç Duyabileceğimiz 10 An

Facebook Resimlerde Yüzümüzü Görmeden de Bizi Tanıyabilecek

YORUMLAR