PES 2013 İnceleme Puanları

PES 2013 İnceleme Puanları

Konami’nin bu yıl büyük umutlar bağladığı Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2013 ( PES 2013 ) için inceleme merkezlerinden ilk inceleme puanları geldi. Konami’den yapılan açıklama oyunun özelliklede oynanış açısından bizlere yeni şeyler sunduğu ve artık çok daha iyi bir PES deneyiminin oyuncuları beklediğini söylemişti.

PES 2013’ün demosuda yapılan bu açıklamayı güçlendirmişti, çünkü ortaya çıkan yeni oynanış stili geçtiğimiz PES oyunlarına göre daha kaliteli bir hal almış ve oyuncuda iyi izlenimler bırakıyordu. Demo olmasına rağmen oynanış konusunda iyi işer çıkaran PES 2013 için artık tam sürüm inceleme notları da yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Başta IGN gibi dev oyun inceleme merkezlerinden çıkan inceleme puanları oyunun beğenildiğinin bir işareti.

PES 2013’ün geçtiğimiz PES oyunlarına göre çok beğenildiği bir gerçek öyle ki bazı oyun inceleme merkezleri PES 2013’ü; Bu nesil adına çıkmış en iyi PES oyunu, olarak adlandırıyorlar. İşte bazı inceleme merkezleri ve PES 2013’e layık gördükleri inceleme puanları;

-          Official Playstation Magazine: 10 üzerinden 8

-          Official Xbox Magazine: 10 üzerinden 8

-          CVG: 10 üzerinden 9.1

-          IGN: 10 üzerinden 8.5

-          Shopto: 6 üzerinden 5

Her yıl kendini daha da geliştirmekte kararlı olan Konami, PES 2014 ile birlikte daha da üstün yapıya sahip oyun ortaya sunacak gibi görünüyor.

YORUMLAR