PES 2014'e AFC Şampiyonlar Ligi Eklendi

Konami’nin sevilen futbol oyunu serisi Pro Evolution Soccer serisinin merakla beklenen yeni oyunu PES 2014 için çalışmalar son hız devam ederken sevindirici bir haber Konami tarafından duyuruldu. Bugüne kadar Avrupa Şampiyonlar Ligi, Avrupa Kupası ve Lib

PES 2014'e AFC Şampiyonlar Ligi Eklendi

Konami’nin sevilen futbol oyunu serisi Pro Evolution Soccer serisinin merakla beklenen yeni oyunu PES 2014 için çalışmalar son hız devam ederken sevindirici bir haber Konami tarafından duyuruldu. Bugüne kadar Avrupa Şampiyonlar Ligi, Avrupa Kupası ve Libertadores Kupası olmak üzere üç farklı büyük turnuvanın lisansına sahip olan PES şimdide Asya Şampiyonlar Ligi’nin lisansını aldığını duyurdu.

Bu haber sadece bizlere yeni bir turnuvanın oyuna eklendiğinin habercisi değil. Aynı zamanda yeni lig ve takımların oyunda yer alabileceğinin de bir ön haberi olmuş oldu. Asya Şampiyonlar Ligi, dolayısıyla bu turnuvada mücadele edecek Asya futbol kulüpleri de oyunda yerini alacaktır.

Turnuvaya katılacak 32 takım bulunacak bu takımların hepsinin lisanslı olması beklenirken bu takımlara ait liglerinde oyunda olması bekleniyor. Bakalım uzun yıllardır lisans problemi yaşayan Konami bu sorunu bu yıl giderecek mi merakla bekliyorz.

Call of Juarez: Gunslinger'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR