PES 2015'in Demo Sürümü Steam Üzerinde Ücretsiz

Konami'nin beklenen oyunu Pro Evolution Soccer 2015'in 13 Kasım'da resmi olarak çıkışının ardından sonunda PC oyuncuları için de Steam üzerinden bir demo sürümü yayınlandı. Konsol oyuncularının daha oyun çıkış yapmadan aylar önce demoyu denemeleri üzerin

PES 2015'in Demo Sürümü Steam Üzerinde Ücretsiz

Konami'nin beklenen oyunu Pro Evolution Soccer 2015'in 13 Kasım'da resmi olarak çıkışının ardından sonunda PC oyuncuları için de Steam üzerinden bir demo sürümü yayınlandı. Konsol oyuncularının daha oyun çıkış yapmadan aylar önce demoyu denemeleri üzerine, şimdi PC oyuncuları da serinin en son çıkan futbol oyununu satın almadan ücretsiz olarak deneyebilecekler.

PES 2015'in Steam üzerinden yayınlanan demo sürümü tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Normalde 65 TL fiyatı olan tam sürümünü satın almadan önce oyunu kısaca bir deneyebilir, en azından aklınızdaki bazı soruları demo üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Demo sürümü hakkında Valve detaylı bir açıklamada bulunmasa da sürümün konsollardaki versiyonla aynı olduğu tahmin ediliyor. Yine oyun içinde sınırlı takımlar ve sınırlı modlarla sadece gelişen mekanikleri deneyebiliyor, ayrıca oyunun getirdiği yenilikleri görebiliyorsunuz. Tabii sunulan tüm içerikleri oynamak için oyunu satın almanız gerekiyor.

Yeni nesil konsolların da oyun dünyasına girişiyle birlikte futbol oyunlarında dahi yeni oyun motorları ve fizik tabanları kullanıldı. FIFA ve PES arasındaki rekabet bu sene içerisinde daha da alevlendi. Yeni nesilin en iddialı futbol oyunu olan FIFA 15, PES 2015'ten çok daha önce çıktığı için şimdiden geniş bir topluluk yaratmış durumda. Sizce PES 2015 eski imparatorluğunu tekrar kurabilecek mi dersiniz?

Windows Phone Uygulamalarının Sayısı 500.000'i Geçti!

ASUS ZenWatch Play Store'da Satışa Sunuldu

YORUMLAR