PES 2017 Bu Ay Mobile Geliyor

PES 2017 Bu Ay Mobile Geliyor

PC platformuında PES 2017 ile umduğunu bulamayan Konami gözünü Android ve iOS platformlarına çevirmiş, son futbol oyununu bu mobil platformlar için oyuncuların beğenisine sunmaya karar vermişti.

Daha önceden PES 2017 iOS sürümü bölge kısıtlamalı olarak sadece Avustralya'da oynanabilir haldeydi. Oyuncular, bu oyunun bölge kısıtlamasının ne zaman kaldırılacağını merak ediyorlardı. Konami nihayet konu hakkında güncelleme yaptı ve bize PES 2017 mobil çıkış tarihini duyurdu. Konami'nin paylaştığı bilgilere göre PES 2017 mobil sürümlerinin bu ay sonunda bölge kısıtlaması kaldırılacak ve bütün oyuncular PES 2017'yi Android ve iOS cihazlarında oynayabilecekler.

PES 2017 Android sürümü çıktığında haberdar olmak istiyorsanız oyuna şu an ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bu sayede oyun çıktığında bildirim alabiliyor, anında oyunu indirerek oynamaya başlayabiliyorsunuz.

PES 2017 mobil sürümü yüksek kaliteli grafiklere yer verecek. Konami, oyunun mobil sürümünü geliştirirken oyunun konsol sürümünde kullanılan grafik motorunun kullanıldığını ifade ediyor. Lisanlı gerçek takımlar ve oyuncular, online maç yapma imkanı PES 2017 mobil sürümünün diğer özellikleri arasında.

PES 2017 Android sürümüne ön kayıt yaptırmak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz, PES 2017 iOS sürümünü de oyun çıkış yaptığında aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebileceksiniz:

PES 2018 İçin İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

YORUMLAR