PES 2017 Tüm Detaylarıyla Tanıtıldı

PES 2017 ilk oynanış videosuyla oyuncuların karşısına çıktı!

PES 2017 Tüm Detaylarıyla Tanıtıldı

PES 2017 oynanış videosu sonunda yayınlandı ve yeni oyuna dair ilk oyun içi görüntüleri izlemiş olduk. Oyunun bu sene üzerine duracağı en önemli nokta olan top kontrolüne dair önemli detaylar videoda yer alıyor.

Konami tarafından geliştirilmeye devam edilen Pro Evoluiton Soccer serisinin son oyunu PES 2017, bir çok yenilikle birlikte futbol oyunu sevenlerin karşısına çıkacak. PES 2013'ten bu yana gelen şansızlığı kırmak ve futbol janrasını tekrar ele geçimek içim uğraş veren Konami, oyunu en iyi şekilde çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Yapay zeka üzerinde oldukça duran şirket, öğrenebilir bir yapay zeka ile oyuncuların karşısına çıkacak. Buna göre; her maçtan sonra yapay zeka sizin hareketlerinizi hafızasına atacak ve bir sonraki maçta sizin oyun tarzınıza göre tepki verecek.

Merakla beklenen oyunun, 10 Eylül gibi PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında piyasada olması bekleniyor. UEFA Kupası ve Şampiyonlar Ligi isim haklarını elinde tutmaya devam eden oyun, Türkçe dil desteği de verecek. Bununla birlikte yine Türkiye liginden takımların bir kısmını oyunda görmemiz muhtemel. Hatta Süper Lig'in de oyuna gelebilme ihtimali bir süredir konuşuluyor. PES serisinin hayranlarının dört gözle beklediği PES 2017 için yayınlanan ilk oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

PES 2017 Duyuruldu! İşte İlk Bilgiler

E3 2016 İkinci Gün Özeti

YORUMLAR