PES 2017'nin Gamescom'a Özel Oyun İçi Videosu Yayınlandı

PES 2017'nin Gamescom'a Özel Oyun İçi Videosu Yayınlandı

Milyonlarca oyuncunun uzun bir süredir beklediği PES 2017 oyununda yavaş yavaş sona gelinmeye başlandı. Popüler oyunun geliştirici şirketi Konami, son kozunu da oynadı ve PES 2017'ye ait muhteşem bir oyun içi video yayınladı.

Konami'nin geliştirmekte olduğu futbol oyunu PES 2017, birbirinden yeni özellikleri ve daha önce hiç görmediğiniz aksiyonlarıyla birlikte geliyor. Oyun içerisinde hava durumunun gerçekçiliği bir seviye daha yukarı taşınmış. Oyun oynarken tribünlerin yaptığı gösterilere de hayran kalacaksınız. Oldukça geliştirilmiş seyirci sistemiyle birlikte tribünlerden yapılan tezahüratlar ve gösteriler, sizi gerçekten sahadaymışsınız gibi etkileyecek.

PES 2017'de neler yeni?

PES 17 oyununa kazandırılan yeni lisanslı takımlarla birlikte oyuncularda da muhteşem değişiklikler yapılmış. Grafik konusunda sizi oldukça şaşırtacak olan oyuncular yaptığı hareketlerle de ağızları açık bırakıyor. Gamescom için özel olarak hazırlanan videoda PES 17 hakkında birçok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. 

PES 17 Gamescom videosu:

 

Video gördüğünüz gibi takımların oyuncuları ve oyuncu hareketleri aynen bu şekilde karşınıza çıkacak.

PES 2017 ne zaman çıkıyor?

Playstation 4, Playstation 3 ve Xbox One için PES 2017'nin demo versiyonu 24 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanacak. Oyunun tam sürümümün ise 15 Eylül 2016 tarihinde satışa çıkması bekleniyor. Bu arada verilen tarihler Avrupa ve ülkemiz için geçerlidir.

PES 2017'nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

FIFA mı Yoksa PES mi? En İyi Futbol Oyunu Hangisi?

PES 2016 ve FIFA 16 Karşılaştırması - Hangisi Daha İyi? 

YORUMLAR