PES 2018 PC Demo için Tarih Belli Oldu

PES 2018 PC Demo için Tarih Belli Oldu

Uzun süredir tanıtımı yapılan ve oyuncular tarafından merakla beklenen PES 2018'in PlayStation ve Xbox konsolları için demo sürümü geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. KONAMI şimdi de PC platformu için PES 2018 demo sürümünün ne zaman geleceğini açıkladı. 

KONAMI'nin yaptığı açıklamaya göre Pro Evolution Soccer 2018'in PC demosu Eylül ayının ortalarında oyuncularla buluşacak. Bu PC demosu 30 Ağustos tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için çıkış yapmış olan demo ile birebir aynı olacak.

Bizim tahminimiz ise 14 Eylül'de PES 2018'in çıkışının hemen ardından bu demo sürümü Steam'de görebileceğimiz yönünde. Amerika Birleşik Devletleri'nde ise Avrupa'dan 2 gün önce yani 12 Eylül tarihinde PES 2018 çıkış yapmış olacak. Oyunun çıkış yapacağı platformlar ise PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC şeklinde.

KONAMI'nin PC demosunu geç çıkarmasının bilinçli bir hareket olduğunu geçtiğimiz yıllardan da biliyoruz. PC oyuncularının PES 2018'e crack vb. yasadışı uygulamalar yapmalarını engellemek isteyen şirket, böylelikle orjinal oyunun satış miktarını yüksek tutmaya çalışıyor. PES 2018'in demosunda aralarında FC Barcelona, Borussia Dortmund, Liverpool ve Inter gibi önemli kulüplerin de bulunduğu 12 takım ve 2 adet stadyum yer alıyor. Bu demo sürümle ilgili detaylı bilgiler için hemen aşağıdaki bağlantıdan bir önceki haberimizi inceleyebilirsiniz.

 

PES 2018'in Demosu Çıktı! 

PES 2018 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! 

YORUMLAR