PES 2019 Mobile, Türkiye Ligi ile Birlikte Yayınlandı!

PES 2019 Mobile Yayınlandı

Oyun konsollarında ve PC’lerde oyun severlerin heyecanla beklediği serilerden birisi olan PES serisi, kısa süre önce yeni versiyonu PES 2019 ile karşımıza çıkmıştı. Şimdilerde ise oyun severleri sevindirecek bir başka haber daha geldi. PES 2019’un mobil versiyonu da yayınlandı!

Oyun severler, PES 2019 Mobile adlı yeni versiyonu telefonlarından ya da tabletlerinden oynayabilecek. Üstelik oyunda Türkiye ligi ve diğer birçok ligin yanı sıra bazı yeni ligler de bulunuyor. PES 2019 Mobile, yayınlandığı ilk günden oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Böylece PES 2019, PC ve oyun konsollarından sonra telefon ve tabletlere de gelmiş oldu.

PES 2019 oyununda Türkiye ligi de dahil olmak üzere Portekiz, İskoçya, Belçika, Danimarka, İsveç gibi birçok farklı futbol ligi yer alıyor. Ayrıca oyuna Şili, Arjantin gibi Güney Amerika ligleri, Japonya ligi ve Rusya ligi de yeni ligler olarak eklenmiş.

Topun, oyuncuların hareketleri ve grafikler açısından oldukça gerçekçi bir yapıya sahip olan PES 2019’da 8000’den fazla oyuncu animasyonu bulunuyor. Dünya çapında sayısız oyuncu arasından seçim yaparak kendi liginizi oluşturabiliyorsunuz. Beckham, Zico, Romario gibi özel efsanelerin yanı sıra Cruyff, Nedved, Gullit, Maldini gibi bilinen efsaneler de oyunda yer alıyor.

PES 2019 Mobile şu anda ücretsiz olarak telefonlara ve tabletlere indirilebiliyor. Fakat oyun içerisinde iyi oyuncuları alabilmek için ödeme yapmak gerekiyor.