PES Manager Çıktı!

PES Manager Çıktı!

Ünlü futbol oyunu serisi PES'in geliştiricisi Konami mobil cihazlar için yeni menajerlik oyunu olan PES Manager'ı yayınladı. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan PES Manager bize oldukça geniş bir futbolcu arşivi sunmakta. Oyunda Avrupa liglerinde oynayan 1500'ün üzerinde futbolcunun fotoğrafları kullanılarak oluşturulmuş oyuncu kartları yer almakta. PES Manager bize bu oyuncu kartlarını toplayarak kendi rüya takımımızı kurma ve takımımıza şampiyonluğa giden yolda liderlik edebilme imkanı veriyor.

PES Manager'da takımımızı kurduktan sonra oyun sistemimizi belirleyerek sahaya adım atıyoruz. Maçları kazandıkça oyuncularımızın yeteneklerini geliştirerek takımımızı daha güçlü hale getiriyoruz. PES Manager'da özel yeteneklere sahip oyunucu kartlarını da koleksiyonumuza dahil edebilmekteyiz. Bu kartlar maçlarda fark yaratıyor ve takımımıza avantaj sağlıyor.

PES Manager oyunculara sunduğu etkinliklerle oyunculara özel ödüller kazanabilme imkanı da vermekte. Online bir oyun olan PES Manager çalışmak için bir 3G veya WiFi ağına bağlı olmanızı gerektirmekte. PES Manager'ı indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Piano Tiles: Son Zamanların En Popüler Oyunu

YORUMLAR