PES Manager'a Güncelleme Geliyor

PES Manager'a Güncelleme Geliyor

Futbol meraklılarına müjde! Konami, mobil platformlar için geliştirdiği menajerlik oyunu PES Manager’a yeni bir güncelleme getireceğini duyurdu. Kısa zamanda Avrupa içinde de geçerlilik kazanacak güncellemede oyuncuları bir çok yenilik bekliyor.

Hali hazırda Android ve iOS platformlarında oynanabilir olan menajerlik oyununa gelecek güncelleme birçok iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. Konami’nin geçtiğimiz gün açıkladığı güncellemede, Pes Manager’da kullanılabilir olan süper star listesi 2014-2015 sezonuna göre yeniden revize edilecek. Aynı zamanda 1500’den fazla yeni oyuncuda bu büyük güncellemede yerini alacak.

Uygulanacak iyileştirmeler bunlarla da sınırlı değil. Yeni formalar ve oyuncu yeteneklerinde değişikliklerde mevcut. Ayrıca sınırlı bir süre geçerli olacak size özel tekliflerden de faydalanabileceksiniz.

PES Manager bu güncellemeyle birlikte mobil oyuncular arasında popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor. Zira Google Play Store ve App Store’da 7 milyondan fazla indirmeye sahip. Sadece bu bile oyunun başarısını anlamamız için olacaktır.

Hala PES Manager oynamadıysanız aşağıdaki linklerden oyuna ulaşabilirsiniz:

YORUMLAR