PewDiePie Yeni Mobil Oyununu Duyurdu

PewDiePie Yeni Mobil Oyununu Duyurdu

YouTube'un yaramaz çocuğu ve oyun severlerin karşı konulamaz cazibesine kapıldığı fenomen YouTuber PewDiePie yeni oyununu duyurdu. PewDiePie'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni oyunun adı da belli oldu: PewDiePie's Tuber Simulator. PewDiePie, yeni oyunuyla ilgili detayları da paylaştı. PewDiePie's Tuber Simulator mobil cihazlar temel alınarak geliştirilecek bir oyun olacak. Adından da anlaşılacağı üzere PewDiePie's Tuber Simulator bir simülasyon oyunu olacak. PewDiePie oyunun idle clicker türünde sadece ekrana dokunarak oynadığınız bir oyun olmadığı notunu da düşüyor. 

Hatırlanacağı üzere PewDiePie önceden PewDiePie: Legend of Brofist adlı bir başka mobil oyun daha yayınlamıştı ve bu oyun bir hayli başarılı olmuştu. PewDiePie: Legend of Brofist ücretli bir mobil oyundu; PewDiePie's Tuber Simulator ilk oyundan farklı olarak ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulacak. Ayrıca YouTuber oyunun "Pay to Win" mantığına dayanmayacağının da müjdesini veriyor. Yani oyunda ilerleyebilmek için herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi yapmanız gerekmeyecek.

PewDiePie yeni oyununun benzer simülasyon oyunlarında farklı olacağını iddia ediyor. PewDiePie'ın renkli kişiliği göz önüne alındığında oyunun ciddi anlamda "değişik" olacağı tahmin edilebilir. PewDiePie's Tuber Simulator'ın çıkış tarihi net olarak verilmese de yakında çıkacağı bilgisi paylaşılıyor.

Hatırlanacağı üzere PewDiePie daha önceden sponsorluk konusunda rekabeti baltalamak nedeniyle gündeme gelmişti:

PewDiePie, Warner Bros'tan Rüşvet Aldığı İddialarına Küfürlerle Karşılık Verdi!

YORUMLAR