PewDiePie'ın Yeni Mobil Oyunu Oyuncuların Gönlünü Fethetti

PewDiePie'ın Yeni Mobil Oyunu Oyuncuların Gönlünü Fethetti

YouTube'un en çok izlenen oyun videolarından bazılarını yayınlayan ünlü YouTube fenomeni PewDiePie kısa bir süre önce yayınladığı yeni mobil oyunu ile başarıyı yakalamış gibi görünüyor. PewDiePie's Tuber Simulator adıyla Android ve iOS işletim sistemleri için çıkış yapan yeni PewDiePie oyunu temel olarak YouTube fenomeni olmaya çalıştığımız bir simülasyon oyunu. YouTuber simülatörü olarak tanımlanabilecek oyunda direkt olarak PewDiePie'yı yönetmek yerine kendi yaratacağımız kahraman ile oyuna başlıyoruz ve bu kahramanı YouTube'un en çok takipçiye sahip olan ismi yapmaya çalışıyoruz. Bütün bu süreç boyunca da PewDiePie bize kılavuzluk ediyor.

PewDiePie'ın ilk oyunu olan PewDiePie: Legend of Brofist ücretli bir oyun olarka çıkış yapmıştı ve buna rağmen büyük ilgi görmüştü. PewDiePie's Tuber Simulator ise ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olarak oyun severlere sunuldu. Buna bağlı olarak da PewDiePie's Tuber Simulator çıktığı ilk haftada bir hayli iyi bir indirme rakamı yakaladı ve 29 ülkede iOS App Store üzerinde en çok indirilen oyun haline geldi. 

PewDiePie's Tuber Simulator, ücretsiz bir oyun olmasına rağmen içinde uygulama içi satın alım işlemleri barındırıyor. Bu da oyunun ciddi bir gelir elde edebileceği anlamına gelmekte. Oyuncular PewDiePie's Tuber Simulator'da daha iyi videolar çekebilmek ve daha çok izleyici kazanabilmek için çabalıyorlar. Bunun içinde daha iyi ekipmanlar, mobilyalar ve kıyafetler gibi şeyler satın almaları gerekiyor. Uygulama için satın alım işlemleri ise bu tür öğelere ücret ödeyerek daha kolay erişme imkanı vermekte.

PewDiePie's Tuber Simulator'ü indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

PewDiePie, Warner Bros'tan Rüşvet Aldığı İddialarına Küfürlerle Karşılık Verdi!

YORUMLAR