PGW 2017'de Sony'nin Tanıttığı Bütün Oyunlar

PGW 2017 Sony oyunlar

Birkaç yıldır Almanya Köln'deki Gamescom'a katılmak yerine Paris Game Week (Paris Oyun Haftası) kapsamında kendi konferansını düzenleyen Sony, PGW 2017'de de konferans düzenledi. Yakın zaman sonra Playstation 4'e çıkacak yeni oyunlarını gösteren şirket, yaklaşık bir saat süren sunumu sırasında onlarca oyunu peşi sıra tanıttı.

God of War ve The Last of Us II gibi daha önce duyurulan büyük oyunları için yeni videolar gösteren ve bizleri mest etmeyi başaran Sony, daha önce duyurmadığı Ghost of Tsushima, Concrete Genie ve On Rush gibi oyunları da ilk kez paylaştı. Sony'nin kendi oyunlarının yanı sıra Far Cry 5, Call of Duty: WWII, Destiny 2'nin videoları da sahnede yer alanlar arasındaydı. 

Daha önce inFamous serisiyle oyuncuların gönlüne taht kurmayı başaran Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima, kuşkusuz gösterilen oyunlar arasında en dikkat çekeni oldu. Japon adalarından Tsushima'nın Moğol istilasına uğradığı zamanları ele alan ve bunu çok başarılı grafiklerle yapmayı başaran Ghost of Tsushima, izleyicilerden de olumlu tepkiler aldı. Şirketin tanıttığı diğer oyunlarsa şöyle oldu:

1- God of War

2- The Last of Us II

3- Ghost of Tsushima

4- Concrete Genie

5- On Rush

6- The Hong Kong Massacre

7- Erica

8- Blood & Truth

9- Far Cry 5

10- Destiny 2

11- Monster Hunter World

12- Call of Duty: WWII

13- Marvel's Spider-Man

14- SHADOW OF THE COLOSSUS

15- Detroit: Become Human

16- Oure

YORUMLAR