Philips Dream Family Ürünleri Tüm Ailenizin Hayat Kalitesini Artırıyor

Philips Dream Family Ürünleri Tüm Ailenizin Hayat Kalitesini Artırıyor

IFA 2016’da stantların arasından bize haberler gönderen Tamindir Bey, Philips standından oldukça etkileyici ürün haberleri gönderdi. Philips standı teknoljik her ürünü sağlık ve kişisel yaşam kalitesi şemsiyesi altında bir araya getirmeyi başarmış.

Philips evimizde kullandığımız birçok ürünü sağlık platformunda bir veri tabanına bağlayabilen yaratıcı ev eşyaları ile dikkat çekiyor.

Philips Dream Family

Uyku sağlığı teknolojisine ait yeni maskeyle dikkat çekiyor. Bu maske uyurken hem uyku kalitenizi ölçümlüyor hem de nefes alış verişleri düzenleyebiliyor. Bebekler için takip sistemi de barındıran maske Philips Health Suite uygulamasıyla telefonlardan da takip edilebilecek.

Philips Flexcare

En az uyku kadar önemli olan diş sağlığı için kullanılan Flexcare Platinium diş fırçaları beraberinde gelen uygulamayla akıllı telefonlarımızda diş fırçalama tekniklerini gösterebiliyor ve ağız sağlığımız hakkında ver toplayabiliyor. Bu bilgileri diş doktorunuzla paylaşabiliyorsunuz.

Philips Hue Ampul Sistemi

Philips Hue ampüller bildiğimiz geleneksel ürünlerden farklı olarak çok amaçlı tasarımlarla geliyorlar. Bu yüzden kullanım alanları da daha fazla çeşitlilik gösterebiliyor. Gözlerinizin sağlığını korumak için üretilen Philips Hue ampullerin rengini, parlaklığını ve diğer özelliklerini kontrol etmek için sadece akıllı telefon kullanmak yeterli oluyor.

Philips’ten dünyanın ilk Ambilight OLED TV’si

 TV’si olan 55 inch 901F modelinin Almanya’daki IFA Fuarı’nda tanıttı. OLED ile Ambilight teknolojilerini birleştiren bu özel televizyon, görüntü performansında kalite standardını yukarıya taşırken, TV’de tasarımın ulaştığı zirveyi temsil ediyor.

TV teknolojisinde yenilikleriyle dikkat çeken Philips’in yeni UHD OLED Ambilight TV setleri de bu geleneği bozmuyorlar. IFA 2016 Philips standında tanıtılan bu televizyonlar, muazzam görüntü kaliteleriyle izleyenleri esir alıyorlardı. 

 

YORUMLAR