Philips Spotify’a Bağlanabilen Hoparlörlerini Tanıttı

Philips Spotify’a Bağlanabilen Hoparlörlerini Tanıttı

CES 2015'te insanın başını döndüren tanıtımlara Philips'de katıldı. Yeni hoparlörlerinin tasarımı göz alırken, becerileri de dikkati çekiyor. Kolayca Spotify ile bağlantı kurabilen hoparlörler müzikseverleri cezbediyor. 

Philips'in yeni hoparlörleri Spotify'da oluşturduğunuz çalma listelerini ve parça kuyruklarını mobil telefonunuzdan direk olarak kendi beleğine alabiliyor. 130 dolarlık fiyatıyla oldukça ekonomik görünen hoparlörler bir adaptör yardımıyla evinizdeki diğer müzik sistemleriyle de entegre olabiliyor. 

Philips Spotify Multi Room hoparlörler cep telefonunuzla kolaylıkla bağlantı kurabiliyor. Böylelikle kulaklıklara ya da ekstra bağlantılara gerek duymadan müzik listelerinizi anında hoparlörlere aktarabiliyorsunuz. 

Philips Spotify Multi Room hoparlörleri aynı anda pek çok odaya yerleştirerek, tüm odalarda aynı müziği eş zamanlı olarak da dinleyebiliyorsunuz. Böylelikle evinizin her yerinde Spotify dinlemenin keyfine varabiliyorsunuz. Hoparlörden gelen ses ise oldukça temiz ve tatmin edici olarak değerlendiriliyor. 

Spotify kullanıcılarına özel tasarlanmış olan bu ürün, CES 2015’te kendinden bahsettiren cihazlardan biri oldu. Dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlarda kurulu olan Spotify hesaplarıyla hemen bütünleşen cihaz fiyatıyla da dikkat çekmeyi başardı. 

Spotify Nasıl Kullanılır?

Philips 4K Android Televizyonunu Duyurdu

Philips'ten 5300mAH Bataryalı Android Telefon: PhilipsW6618

YORUMLAR