Photo Sweep ile Fotoğraf Silmenin En Kolay Yolu

Photo Sweep ile Fotoğraf Silmenin En Kolay Yolu

Telefonunuzda fotoğraflarınız fazlasıyla yer tuttuğunu düşünüyor olabilirsiniz. Peki saçma sapan ve istenmeyen fotoğraflarınızdan kurtulurken kıymetli olanları da silmekten korktuğunuz oldu mu? Durum böyleyse Photo Sweep isimli uygulama Windows Phone kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecektir.

Windows Phone'un yerel galeri uygulamasında bu işi başarmak oldukça zor bir işlem çünkü ufak görsellerden silmek istediğiniz fotoğrafları algılamanız güç. Photo Sweep uygulamasının ardında olanlar yeni bir çözüm yolu sunarken Tinder tarzı bir kontrol mekanizmasını adapte etmeyi başarmışlar. Artık görsellerin her birini tam ekran olarak görüntüleyip gitmesine veya kalmasına karar verebilyiorsunuz. Bellek kullanımını zorlamadığı için hızlı ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunan uygulama diğer platformlarda da kısa süre içerisinde kullanılırsa şaşırmamak lazım. 

Bununla da kalmayan uygulama, yeni fotoğraflardan sonra tekrar kullanmak istediğinizde listede kaldığınız yeri hatırlıyor ve tüm arşivi tekrar dolaştırmaksızın işinizi hızlandırıyor. innoWIDE yapımı Photo Sweep tamamen ücretsiz olup aşağıdaki bağlantı butonundan indirilebiliyor.

Perfect Music Yeni Jenerasyon Müzik Oynatıcılarına Dair Fikirler Veriyor

YORUMLAR