Ping Pong FM: Masa Tenisi ve Müziği Bir Araya Getiren Oyun

Ping Pong FM: Masa Tenisi ve Müziği Bir Araya Getiren Oyun

Ping Pong FM, özellikle lisede zamanının büyük kısmını masa tenisi oynayarak geçirenler için hazırlanmış nadide oyunlardan bir tanesi. Ping Pong FM, ev partilerinin yeni yüzü, eğlencenin baş aktörü olmaya hazırlanıyor.

Böylesine fikirler insanların akıllarına nasıl geliyor bilmiyoruz ama Ping Pong FM, son yıllarda gördüğünüz en ilginç buluşlardan bir tanesi olabilir. Bağımsız olarak çalışan kreatif direktör Mark Wheeler, Ping Pong FM isimli interaktif oyunu ve onun için hazırladığı eğlenceli tanıtım videosuyla hepimizin gönlünü çaldı. Ürününü alıp almayacağımıza henüz karar veremedik; ancak ortaya izlenesi bir video çıkardığını tekrar söyleyelim.

Ping Pong FM, temelde hala masa tenisi özelliklerini koruyor. Yani her iki oyuncunun da elinde raketler var ve rakipten gelen topları karşılamaya çalışıyorlar. Fakat bunu yaparken, oyun hızına da dikkat etmek zorundalar. Çünkü masaya ve raketlere bağlı olan algılaycılar, oyunun hızını görüyor ve hemen yanınızda çalmakta olan müziği etkiliyorlar. Sonuçta bir müzik dinlemek istiyorsunuz ve bunu yapabilmek için hızlı şekilde masa tenisi oynamanız gerek. İzlemesi bir hayli zevkli olan o oyunun tanıtım videosuna ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

E3 2016’da Tanıtılan İlginç Donanımlar

Samsung Son Derece İlginç ve Yenilikçi Bir Patent Aldı

YORUMLAR