Pinterest Arkadaşlarınıza Mesaj Göndermek Artık Mümkün

Pinterest Arkadaşlarınıza Mesaj Göndermek Artık Mümkün

Pinterest son bir kaç yılın en yenilikçi ve kullanıcıları kendine çeken sosyal ağlarından bir tanesi olarak öne çıkmayı başardı. Zira görsellerle ilgilenmekten hoşlanan ve bu görselleri diğer kullanıcılara sunmayı sevenlerin büyük bir ilgiyle takip ettikleri Pinterest, ülkemizde istenen popülerliği sağlamakta zorlansa da yurtdışında çok büyük bir popülariteye sahip.

Dolayısıyla sosyal ağ her geçen gün daha da gelişmiş ve kolay kullanılır bir hale gelmeye devam ediyor. Şirketin getirdiği yeni özellikler ve basitleştirilmiş kullanım sayesinde kullanıcıların aradıkları görselleri bulmaları ve kendi görsellerini paylaşmaları sağlanıyor.

Bu yeni özelliklerden bir tanesi de mesajlaşma ve tam olarak bugün devreye girmiş durumda. Artık Pinterest üzerinde takip ettiğiniz arkadaşlarınıza kolayca mesajlar gönderebiliyor ve onlardan yanıt da alabiliyorsunuz. Beğendiğiniz bir pini hemen arkadaşınıza iletebilir, böylece onun da haberini olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki ekran görüntülerinden yeni özelliğe dair bir fikir edinebilirsiniz:

Aynı zamanda Pinterest'in yeni özelliğe dair hazırladığı tanıtım filmini de izlemeyi unutmayın.

Pinterest'in hem web sürümü hem de mobil sürümlerinde gerçekleşen güncellemeyle gelen mesajlaşma özelliğine erişmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak Pinterest'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde de yeni özelliklerle bizlerle olmasını beklediğimiz Pinterest'in ülkemizdeki popülerliğinin de yakın zamanda artması bekleniyor.

Foursquare yeniden tasarlandı!

YORUMLAR