Pioneer Dünyanın En Akıllı Telefon Uyumlu Şirketi - CES 2013

Pioneer Dünyanın En Akıllı Telefon Uyumlu Şirketi - CES 2013

CES 2013’ün iddialı şirketleri arasında yer alan Amerikalı Pioneer Electronics’i hepimiz özellikle araç müzik sistemleri sayesinde tanıyoruz. Şirket uzun yıllardır gelişimini yaptığı müzik ve ses sistemlerini elbette olduğu noktada bırakmadı ve bu alanda en inovatif şirketler arasında yerini aldı.

Pioneer akıllı telefonlara bağımlı yeni hayatlarımızın işleyişinden faydalanarak yeni araç, ev, DJ elektronik ürünlerini kablolu ve kablosuz modellerle piyasaya sürüyor ve hem iOS hem de Android ile uyumlu bu sistemlerin tüketiciler tarafından kolayca benimsenmesini sağlıyor. Pioneer yaptığı resmi açıklamada kendisinden şu şekilde bahsetti:

“Şu anda en akıllı telefon uyumlu şirketiz ve en son teknolojilerimizde iPhone 5 uyumluluğu, AppRadio, AirPlay, HTC Connect, DLNA, Wireless Direct ve Bluetooth özelliklerini de unutmadık. Böylece kullanıcılarımızın depoladıkları ses ve video eğlencelerini özgürce tüketmelerini, uygulama ve online içeriklerle bu deneyimi zenginleştirmelerini istiyoruz.”

“Akıllı telefonlar tüketici eğlencelerinin kaynağı oldular ve cihazlarından içerik paylaşmak isteyen kullanıcıların bunu evde, arabada ya da yolda gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.” diyen Pioneer Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı Russ Johnston bu konuda kendilerine güvendiklerini gösterdi ve daha uzun yıllar multimedya sistemlerinde söz sahibi olacaklarını anlatmış oldu.

Facebook'un tasarımı bir kez daha değişiyor

YORUMLAR