Plajlarda Dolaşan Drone Martı, Etrafa Güneş Kremi Pisliyor

Plajlarda Dolaşan Drone Martı, Etrafa Güneş Kremi Pisliyor

Dünyaca ünlü bir krem markası, bu yaz sıcaklarında özellikle çocukların güneşten korunmaları için son derece sevimli ve kimsenin itiraz edemeyeceği bir yöntem geliştirdi. Martı şeklinde bir drone ile havadan güneş korumasız olanları üzerine “güneş kremi” pisliyor.

Kuş pislemesi genel olarak şansa delalettir. Hatta üzerimize kuş pislediğinde gidip bir piyango bileti alma geleneği olan bir neslin çocuklarıyız. Bu yüzden, şirin bir martının plajda çocuğumuzu ya da küçük kardeşimizi kovalayıp üzerine güneşten korunma kremi pislemesine de ses çıkarmayız. Gerçi bize belli olmaz, taşı martının alnına oturma olasılığımız da yüksek.

Aslında bu bir reklam projesi. Elbette oldukça yaratıcı olduğunu kabul etmek gerekiyor. Büyüklerinin sözünü dinlemeden güneşin altında krem sürmeden dolaşana afacanları takip eden drone martı, onları bulundukları yerde gafil avlıyor. Aslında fikir son derece de başarıya ulaşmış. Çünkü martıdan püsküren güneş kremi çocukların daha çok ilgisini çekmiş. Çocukların itiraz edebilecekleri her şey için böyle fikirler bulan bir birim olsa ne kadar süper olurdu. Bu eğlenceli çalışmayı hep beraber izleyelim.

Karşınızda Drone'lara Özel Yarış Ligi: Drone Racing League

İzinsiz Drone Uçuranlar Hapis Cezası Alacak!

Türkiye'de Drone Uçurmak Yasaklanıyor mu?

YORUMLAR