Plants and Zombies 2 Güncellendi, Lost City ile Yeni Mekanlar ve Zombiler Geldi

Plants and Zombies 2 Güncellendi, Lost City ile Yeni Mekanlar ve Zombiler Geldi

Plants and Zombies 2 güncellenerek Lost City içeriğine kavuştu. Lost City onlarca yeni bitki, mekan ve zombilerle dolu.

Plants 2: Lost City güncellemesi oyunda çok önemli objelerden biri olan güneşlerin daha çok edinilebilmesini sağlayan bazı zeki stratejilerle geldi. Artık daha hızlı bitki yetiştirmek için gereken güneşlerimizi daha hızlı üretip, hemen toplamamız mümkün. Elbette bize sunulan bu kolaylığın bir bedeli var. Zombiler de kendi yeteneklerini daha etkili kullanabilir hale gelmişler. Böylece oyundaki güçler dengesi bozulmamış.

Plants and Zombies 2: Lost City’e gelen bazı yenilikler ise şöyle: 16 yeni altın toplama ve dökümhane seviyesi Plants and Zombies 2: Lost City’e eklenmiş. Bir tanesi dişi olmak üzere tam 10 yeni zombi ile tanışıyoruz, (pardon) savaşıyoruz. Bunlardan bazıları Kayıp Pilot (Lost Pilot), Zombug (zombimsi böcek), Kazıcı Zombi (Excavator) olarak adlandırılmış.

Plants and Zombies 2: Lost City, bize 4 yeni bitki veriyor. Kırmızı iğneler atan bir bitkinin yanında lav püskürten LavaGuava bu yeni bitkilerden sadece ikisi.

Oyunda daha fazla güneş enerjisi üretmek için yeni karolar mevcut. Bu karoların üzerine yerleştireceğimiz bitkileri uzun süre savunabilirsek çok fazla güneş toplamamız mümkün olabiliyor.

Dün güncellenen oyunu hemen deneyebilirsiniz. Aşağıda kısa tanıtım filmi ve oyun demosunu da izleyebilirsiniz. 

DomiNations'da Büyük Kapışma, 2 Ayda 50 Milyon Savaş Yapıldı

Minecraft'ı Tahtından Edecek Lego Worlds Çıkış Yaptı!

Android Platformunda 2.8 Milyon Minecraft Oyuncusu Tehlikede

YORUMLAR