Plants vs. Zombies 2 Android Versiyonu Çıktı!

Plants vs. Zombies 2 Android Versiyonu Çıktı!

Çıkmasının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaya başlanan ünlü Plants vs. Zombies'in devam oyunu Plants vs. Zombies 2 en sonunda Android cihazlar için resmi olarak yayınlandı. İlk olarak iOS işletim sistemi kullanan iPhone ve iPad'ler için yayınlanan oyunun Android cihazlar için çıkmamış olması oyunun geliştiricisi EA Swiss Sarl'ın büyük tepki almasına neden olmuştu. Fakat nihayet bu bekleyiş son buldu ve Plants vs. Zombies 2 artık Android cihazlar için indirilebilir halde piyasaya sunuldu. Oyunun iOS versiyonu gibi ücretsiz olarak indirilebilen ve oynanabilen Plants vs. Zombies 2 saatler sürecek eğlenceyi Android kullanıcılarına sunuyor. 

Yeni oyunda Antik Mısır, vahşi batı, korsan denizi gibi birçok farklı mekanı geziyoruz ve zaman içerisinde yolculuk yapıyoruz. Özel güçlere sahip yeni bitkiler ordumuza katılıyor ve zombilerle olan amansız mücadelemizde bize yardımcı oluyor. Bitkilerimiz gibi zombiler de saflarına yeni zombileri eklemekten geri durmuyor ve bize zorlu anlar yaşatıyorlar.

Oyunda klasik oyunun dışında özel ödüllere sahip mini oyunlar da önemli yeniliklerden biri olarak öne çıkıyor. Eğer ilk oyunu severek oynadıysanız ikinci oyun da oldukça hoşunuza gidecektir. Android cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Plants vs. Zombies 2 indirmek için:

Oyunun daha önceden yayınlanmış iOS versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz:

Dead Trigger 2 Çıktı!

YORUMLAR