Plants vs. Zombies Heroes Çıktı, Hemen İndirin!

Plants vs. Zombies Heroes Çıktı, Hemen İndirin!

Uzun bir süredir beta sürecinde olan Plants vs. Zombies Heroes nihayet bütün oyuncuların beğenisine sunuldu. Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan Plants vs. Zombies Heroes tam 7 ay önce, yani Mart ayında sadece belli ülkelerde coğrafi kısıtlamalı olarak indirilmeye açılmıştı. Normalde bir mobil oyunun bu kadar uzun süre beta sürecinde kaldığına tanık olmazdık; fakat Plants vs. Zombies Heroes büyük bir gecikme yaşadı. Oyunun bölge kilidi kaldırıldı ve artık ülkemiz de dahil olmak üzere bütün dünya üzerinden indirilebiliyor.

Plants vs. Zombies Heroes temel olarak Plants vs. Zombies oyunlarındaki kahramanların savaşını konu alan bir mobil kart oyunu. Önceki Plants vs. Zombies oyunları kale savunma oyunu şeklindeydi. Bu oyunlar milyonlarca oyuncuya sahiplerdi ve büyük beğeni kazanmışlardı. Hatta bir de Team Fortress benzeri savaşlar sunan 3 boyutlu Plants vs. Zombies oyunu yayınlanmıştı. Plants vs. Zombies Heroes ise Hearhstone ile dikkat çeken kart oyunlarına farklı bir yaklaşım geliyor.

Plants vs. Zombies Heroes'da daha önceden Plants vs. Zombies oyunlarında karşımıza çıkan zombi ve bitki kahramanlar kartlara dönüşüyorlar. Oyuncular farklı kahramanları temsil eden kartları toplayarak kendi destelerini oluşturuyorlar ve diğer oyuncularla veya yapay zekaya karşı taktiksel kart savaşları yapıyorlar. Kartların sahip oldukları özel yetenekler maçların gidişatını belirlemekte. Oyunda seviye atladıkça yeni kartların kilidini açabiliyoruz.

Plants vs. Zombies Heroes ücretsiz olarak indirilebilmekte:

YORUMLAR