Plants vs. Zombies Heroes Telefonlara Bir Kart Oyunu Olarak Geliyor

Plants vs. Zombies Heroes Telefonlara Bir Kart Oyunu Olarak Geliyor

PopCap Games ve EA Games'in birlikte çalıştığı yeni oyun Plants vs. Zombies Heroes mobil cihazlar için hazırlanıyor. Önceki oyunlarına nazaran bu sefer Hearthstone gibi bir kart oyunu olarak geliyor.

Kart oyunlarının ya da kart sistemini kullanan arcade oyunların revaçta olduğu aşikar. PopCap Games ve EA Games'te yeni oyunlarını bu kulvarda hazırlıyor. Eski renkli atmosferini korumaya devam eden Plants vs. Zombies Heroes'da bu sefer kahramanlarımızı kart şeklinde kullanarak oynayacağız.

Tabii ki de yeni oyunda yeni bir sürü özellikle ve karakter mevcut. The Green Shadow ve Impfinity bunlardan sadece iki tanesi. 

Plants vs. Zombies Heroes kart oyunu nasıl oynanır?

Oyunu oynamak için ise ilk olarak favori bir karakter seçmemiz gerekiyor, daha sonra geriye kalan takımı kartlarla destemizi oluşturarak hazırlıyoruz. Aynı Hearthstone'daki gibi maçlar online ve diğer oyunculara karşı olacak. Şimdiye kadar açıklanan bilgilere göre oyunda 300'e yakın karakter olacak. PopCap'in önde gelen isimlerinden Devin Low, Hearthstone'un yalnızca bir başarı değil aynı zamanda ilham kaynağı da olduğunu dile getirdi.

Oyun bölge kısıtlamalı olarak Android ve iOS cihyazlar için yayınlandı. Uygulama marketinizi Yeni Zelanda olarak ayarladıktan sonra oyunu mobil cihazınıza indirip oynayabilmeniz mümkün oluyor. Bu işi nasıl yapacağınızı bu yazılarımızda anlatmıştık:

Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir
YORUMLAR