Playboy'un Yeni iPhone Uygulaması Çıplaklık İçermeyecek

Playboy'un Yeni iPhone Uygulaması Çıplaklık İçermeyecek

Playboy Dergisi için yeni bir iPhone uygulaması yayınlandı ama uygulama ile birlikte dergide bulunanlara benzer resimler görmek gibi bir niyetiniz varsa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Playboy iPhone uygulamasıyla birlikte kullanıcılar en son Playboy dergisinde yer alan özel yazı ve makalelere, yaşamın her alanında kullanıcıları bilgilendiren içeriklere ve çıplaklık öğeleri içermeyen resimlere ulaşabilecekler.

Playboy Enterprises CEO'su Scott Flanders yaptığı açıklamada "Tasarım odaklı ve ayırt edici tarzıyla yeni Playboy uygulaması en iyi içeriklerin tamamını Playboy'un farklı bir uzantısı olarak kullancılara sunacak." sözlerine yer verdi.

Playboy iPhone uygulamasının ücretlendirmesiyle aylık 1.99 dolar, altı aylık 10.99 dolar ve bir yıllık 19.99 dolar olarak belirlendi.

Eğer siz hala Playboy dergisi tarafından sunulan tüm içeriklere ulaşabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, yine Playboy tarafından yayınlanan mobil iPad uygulaması i.playboy.com'u ziyaret edebilirsiniz. Tabi bu nokta bir aylık abonelik için 8.95 dolar veya 12 aylık abonelik için 65.99 dolar gibi yüksek ücretlendirmeler canınızı sıkabilir.

Game of Thrones'dan Rekor!

YORUMLAR