PlayStation 4, GameX'de Yerini Alabilir

PlayStation 4, GameX'de Yerini Alabilir

GameX Fuarı'ndan PlayStation 4 için sevindirici bir haber geldi.

X86 mimarili 8 çekirdek işlemciye, GDR 5 kullanan yüksek optimizasyona sahip bir PC GPU'ya, 8 GB Ram'e, dahili bir sabit diske ve ayrıca dokunmatik ekran, kulaklık girişi, oyuncuları tanımaya yarayan mavi ışık barı üzerinde barındıran DualShock 4'e sahip olacak olan yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4'ü hepimiz büyük bir heyecanla bekliyoruz.

PlayStation 4 15 Kasım'da Amerika ve Kanada'da, 29 Kasım'da ise Avrupa ülkelerine çıkış yapacakken ülkemizde en erken Ocak ayında veya Şubat ayında çıkış yapabileceği açıklanmıştı. Bunun nedeninin ise; ülkemizin ikinci faz ülkeler arasında yer aldığı söylenmişti.

Buna karşın her yıl düzenleyen GameX Fuarı'ndan oyuncuları bir nebze sevindirecek bir haber geldi. Bu yıl sekizinci düzenlenecek olan GameX fuarında PlayStation 4'ün yer alacağı açıklandı. 5 ile 8 Eylül arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde oyunseverlere kapılarını açacak olan GameX Fuarı'nda PlayStation 4'ü görüp, deneyebilirsiniz. Ayrıca, GameX Fuarı'nda PlayStation 4'ün tanıtımı da yapılacak.


PlayStation 4'ün Fiyatı ve Özellikleri

YORUMLAR