Playstation 4 İçin 4.70 Güncellemesi Yayınlandı

Playstation 4 İçin 4.70 Güncellemesi Yayınlandı

Sony, Playstation 4 için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. 4.70 sürüm koduyla yayınlanan güncelleme, herhangi büyük bir değişiklik getirmezken, güncellemenin performans artışı sağlayacağı da söylendi.

Sony, belirli aralıklarla yayınladığı güncellemelerin bir yenisi daha oyuncularla buluşturdu. 4.70 olarak adlandırılan bu güncellemenin, bugün itibarıyla dünya çapında bütün Playstation 4 sahiplerine ulaşacağı da söylendi. Her zaman olduğu gibi 4.70 güncellemesini yapmayan ya da yapamayanların, konsolun çevrim içi özelliklerine ulaşamayacaklarının da altı çizildi. 

Sony Playstation 4 Güncellemesi Hakkında

Herhangi büyük bir değişiklik getirmeyen bu güncelleme, Sony tarafından "sistem performansının kalitesini arttıracak." şeklinde tanımlandı. Konu hakkında daha fazla detay verilmezken, yapılan açıklamadan varsa kimi küçük bug'ların ve performans artışını sağlayacak küçük pürüzlerin giderildiği de anlaşılılabiliyor.

Sony Playstation 4 Güncellemesi Nasıl Yapılacak?

Güncellemenin yayınlanmasının ardından çoğu Playstation 4 sahibi, Sony'nin kendisine ait uygulamaların simgelerinde değişikliğe gittiğini gördüklerini de söylediler. PS Video, PS Vue, PS Now, PS Store gibi uygulamalarda görülen bu değişikliğin yanında, başka bir değişikliğin göze çarpmadığını da eklediler. Son olarak güncellemeyi yapmak için sadece konsolu çalıştırmanızın yeterli olacağını da hatırlatalım.

PlayStation 4 Slim, Şimdi BİM Süper Marketlerde de Satılacak

Playstation 4, 60 Milyon Barajını Geçti

PlayStation 4 Oyunlarını PlayStation Now ile Bilgisayarda Oynayabileceğiz

YORUMLAR