PlayStation 4 İçin 4.73 Güncellemesi Yayınlandı

PlayStation 4 İçin 4.73 Güncellemesi Yayınlandı

Sony sessiz sedasız bir şekilde bugün PlayStation 4 için 4.73 kodlu güncellemesini yayınladı. Bir önceki güncellemenin üzerinden henüz birkaç hafta geçmiş olmasına rağmen sunulan bu güncellemede çeşitli performans geliştirmeleri hedeflenmiş.

4.73 kodlu bu sistem güncellemesinde yaklaşık 4 yıllık bir konsol olan PlayStation 4'ün performansını artıracak çeşitli yenilikler bulunduğu belirtiliyor. 340.6 MB boyuta sahip olan güncellemenin boyutu çok fazla olmadığı için kısa sürede indirilip yüklenebilir.

Bundan bir önceki güncelleme olan 4.72 de aynı şekilde sistem performansını artırmaya yönelik bir güncellemeydi. Sony'nin bu ufak güncellemelerin dışında 5.0 kodlu büyük bir güncelleme üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu büyük güncelleme gelirse oyuncular tarafından çok beklenen PSN ID'sini değiştirebilme gibi yeniliklerin de ekleneceği düşünülüyor. Ayrıca Sony'nin açıklamalarına göre 2013'ün Kasım ayında piyasaya çıkan PlayStation 4 oyun konsolu o tarihten bu yana dünya genelinde toplam 63.3 milyon adet satış miktarına ulaşmış durumda.

PS4 Oyunları Artık PlayStation Now Üyeliğiyle PC'de Oynanabilecek

PlayStation 5'in Çıkış Tarihi Belli Oldu İddiası

YORUMLAR